УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Як поповнити рахунок Паріматч в Україні

Після створення облікового запису клієнти потрапляють до персонального кабінету, де їм доступна безліч функцій. Одна з найголовніших — поповнити Парі матч онлайн казино. Без внесення депозиту немає можливості робити ставки. Гравцям пропонується велика кількість платіжних систем, серед яких можна обрати найзручнішу.

поповнити рахунок Паріматч

Зміст

 1. Способи поповнення рахунку Parimatch
 2. Які способи поповнення існують у Париматч
 3. Як поповнити банківською картою
 4. Як поповнити рахунок через Apple або Google Play
 5. Як поповнити рахунок Parimatch через термінал
  1. Sistema
  2. IBOX
  3. LeoPayment
  4. EasyPay
 6. Поповнення рахунку криптовалютою
 7. Способи поповнення ігрового балансу
  1. Переказ на Парі матч з мобільного телефону
  2. Поповнення через інтернет банк
  3. Через електронний гаманець
 8. Чому я не можу поповнити рахунок
 9. Корисні поради
 10. FAQ
  1. ❔ Яку комісію за поповнення стягує Паріматч?
  2. ❔ Чи можна поповнити рахунок з картки іншої людини?
  3. ❔ Як поповнити Паріматч на 10 грн?
  4. ❔ Яка мінімальна сума депозиту?
  5. ❔ При поповненні гроші не були зараховані. Що робити?
  6. ❔ Як швидко зараховуються гроші?
  7. ❔ Чи можна поповнити рахунок Паріматч через онлайн банкінг?
  8. ❔ Чи можна поповнити рахунок, використовуючи дзеркало Паріматч?

Способи поповнення рахунку Parimatch

Беттерам та фанатам азартних ігор в Україні рекомендується обирати послуги міжнародного сайту Parimatch. Щоб поповнити Парі матч можна скористатися десктопним ресурсом або мобільним. Фінансові транзакції здійснюються також у додатку, який розроблений для пристроїв з ОС iOS та Андроїд.

При виникненні проблем з доступом рекомендується скористатися дзеркалом. Копія офіційного сайту має той самий функціонал. Послуги не відрізняються від оригіналу. Перелік всіх доступних методів для здійснення платежів представлений на офіційному сайті закладу.

Які способи поповнення існують у Париматч

При виборі платіжної системи слід враховувати, що цей метод буде використовуватись для подальшого кешауту. Букмекерська компанія не стягує комісію з клієнтів за поповнення. Плату можуть брати фінансові установи.

💳 Кредитні та дебетові картки банків Visa та MasterCard
📱 Мобільні платежі Google Pay та Apple Pay
📮 Термінали самообслуговування iBox, City-Pay, EasySoft тощо
📲 Поповнити Паріматч з мобільного номера Київстар
👛 Криптовалютні гаманці Біткоїни, етеріум, рипли, лайткоїн
💹 Електронні гаманці AdvCash
🖥️ Онлайн банкінг Приват24, Монобанк

Грошові переводи здійснюються захищеними каналами. Все дані клієнтів зашифровані криптографічними протоколами. При поповненні гроші надходять миттєво, а при виводі термін залежить від платіжної системи та наявності верифікації.

Після внесення депозиту клієнти Паріматч можуть:

Якщо дотримуватись правил відповідального беттінгу, використовувати банкрол-менеджмент та контролювати емоції, вкладені у БК гроші можна примножити. Якщо при внесенні депозиту ввести промокод, сума поповнення буде збільшена. Наприклад, новачки отримують додатково 100% від депозиту. Для постійних клієнтів теж передбачені заохочення за внесення платежу на ігровий рахунок.

Як поповнити банківською картою

Частіше за все клієнти закладу віддають перевагу традиційним методам внесення депозиту — поповнити Парі матч за допомогою банківських карток Visa та Master. Алгоритм дій:

 1. Зайти на офіційний сайт БК, авторизуватися та перейти у профіль. Обрати розділ «Поповнити рахунок». Відкриється сторінка з доступними методами.
 2. Натиснути «Картки». Окремо передбачені розділи для користувачів Приватбанку та Монобанку.
 3. Вказати суму та натиснути «Продовжити». Якщо при реєстрації клієнт обрав для розрахунків не гривні, а долари чи євро, можливе стягнення комісії.
 4. Вказати дані банківської картки — CVV-код та термін дії, номер. Надані відомості надійно захищені протоколом з 256-бітовим шифруванням. Це підтверджують відгуки клієнтів. Відомості можна зберегти для майбутніх депозитів.

Поповнити Парі матч цим методом можна миттєво. Максимальний ліміт для поповнення — 5000 грн. Для проведення платежу треба ввести код, який надійде у смс. Тільки після підтвердження гроші будуть списані з рахунку та переведені на ігровий баланс.

📄 Ліцензія Кюрасао, КРАІЛ
💵 Валюта Гривні, долари, євро
⏩ Платіжні системи Віза, Майстер, КІВІ, Приват24, Payeer, AdvCash
🎰 Актуальне дзеркало Паріматч Parimatch
💵 Мінімальний депозит 50 грн
👑 Мінімальна ставка 1 грн
📱 Мінімальна виплата 100 грн
⏩ Технічна підтримка 24/7

Як поповнити рахунок через Apple або Google Play

Сучасні мобільні пристрої дозволяють прив’язати платіжну картку до номера мобільного та здійснювати розрахунки у мережі-інтернет через системи Apple або Google Play. Вибір методу залежить від девайса — смартфон або айфон. Як поповнити Парі матч:

Зарахування коштів відбувається миттєво. Максимальний термін очікування — 5 хвилин. Мінімальна сума — 20 грн.

Як поповнити рахунок Parimatch через термінал

Ще один розповсюджений метод поповнити Парі матч — скористатися терміналом самообслуговування. Мінімальна сума, яку можна покласти на ігровий рахунок — 50 грн. Комісія за депозит відсутня. Паріматч приймає платежі з терміналів 4 видів — Sistema, IBOX, LeoPayment та EasyPay.

Sistema

На головному екрані термінала слід знайти розділ «Спортивний покер» та обрати «Паріматч». Після цього написати номер ігрового рахунку та вказати суму. Для підтвердження натиснути «Додати у кошик».

IBOX

На екрані термінала обрати «Спортивний покер». Якщо використовувати головне меню, то потрібний розділ має назву «Знижки та лотереї». Тут потрібно натиснути «Організація та проведення турнірів спортивного покеру від Мельбурн». Вказати мобільний та клікнути «Далі». Записати номер ігрового рахунку, помістити купюри у приймач та обрати «Сплатити», коли депозит буде внесений.

Екран мобільного телефону з додатком Parimatch, де відкриті слоти для гри

LeoPayment

На головному екрані знайти «Спортивний покер» та обрати «Паріматч». Після введення рахунку натиснути «Далі», внести купюри та клікнути «Сплатити».

EasyPay

У меню треба зайти у розділ «Ігри та соціальні мережі», знайти «Паріматч». Після введення ігрового рахунку ввести купюри та підтвердити зарахування.

Поповнення рахунку криптовалютою

За допомогою яких гаманців можна поповнити Парі матч — Bitcoin, Tether TRC-20, Ethereum, Tether ERC-20, Litecoin. Алгоритм дій:

Мінімальний депозит у біткоїнах — 0,0001 BTC, що відповідає 23 доларам США. Тому цей метод підійде лише тим, хто робить великі внески на ігровий рахунок.

Способи поповнення ігрового балансу

Адміністрація Паріматч пропонує своїм клієнтам тільки зручні способи для внесення депозиту. Судячи з відгуків та проведеного опитування клієнтів, частіше за все відвідувачі користуються послугами мобільних операторів, здійснюють платежі через онлайн банкінг та за допомогою електронних гаманців.

Переказ на Парі матч з мобільного телефону

Беттери часто звертаються до послуг мобільних операторів, щоб поповнити Парі матч. Це просто і зручно. Оператори — Київстар, Водафон, Лайфсел, Ізіпей. Як поповнити Парі матч через Київстар:

 1. Щоб Парі матч поповнити через Київстар треба зайти у персональний кабінет. Тим, у кого немає реєстрації, створити акаунт.
 2. Відкрити розділ «Грошові операції» та «Поповнити рахунок».
 3. Наступний блок — «Мобільні гроші». Відкриється форма для заповнення. Слід вказати номер мобільного, з якого будуть переказані гроші, суму та натиснути «Сплатити». Слід звернути увагу, що всі кошти переказувати не можна. На балансі повинно залишитись мінімум 3 грн.
 4. Для підтвердження необхідно ввести код, який надійде у смс.

Це інструкція поповнення Парі матч через Київстар. Внесення депозиту за допомогою послуг інших мобільних операторів аналогічне. Букмекер не стягує комісію за депозит. Плату за транзакцію встановлює оператор. Суму комісії слід уточнити перед проведенням операції. Мінімальний внесок — 1 грн.

Щоб поповнити Паріматч з мобільного номера можна також скористатися додатком Global 24, який попередньо треба завантажити та зареєструватися у застосунку. Здійснивши parimatch вхід в обліковий запис слід створити гаманець, вказати мобільний або емейл. Отримати смс-код, щоб активувати профіль.

Інтерактивна панель спортивних ставок Parimatch на екрані пристрою

Перед тим, як поповнити Паріматч з мобільного номера за допомогою додатка Глобал, треба пройти верифікацію. Алгоритм дій:

На нижній панелі буде розташований знак у вигляді двох стрілок та кнопка «Перекази». У меню, яке відкриється, слід обрати «З телефона на картку». Заповнити анкету для money kyivstar Parimatch або іншого оператора — номер телефону з якого будуть зняті гроші, сума.

Щоб здійснити поповнення Парі матч через Київстар треба поповнити застосунок Глобал та перейти «До списку продуктів». Тут обрати «Паріматч», ввести номер рахунку у БК, вказати суму та натиснути «Далі».

Якщо на вказаний номер телефону не надійде смс з кодом підтвердження, слід перевірити правильність мобільного. У фіналі перевірити, чи були зараховані гроші. Транзакція відбувається миттєво. Клієнтам, які не розуміють, як поповнити Парі матч через Київстар або зіткнулися з труднощами, рекомендується звернутися до оператора саппорту.

У свою чергу ті, хто знає, як поповнити Парі матч через Київстар, зможуть внести депозит за допомогою будь-якого мобільного оператора України, які пропонують здійснення фінансових транзакцій на рахунок Паріматч.

Поповнення через інтернет банк

Один з найзручніших та найшвидших способів поповнити Парі матч — онлайн банкінг. В Україні найбільший попит мають Приват24 та Монобанк. Для внесення депозиту з рахунку Monobank треба:

Для депозиту через застосунок Приват 24 слід зайти у профіль та знайти розділ поповнення. Серед запропонованих способів обрати потрібний та вказати суму. Натиснути «Виставити рахунок». Після підтвердження рішення відкриється сайт інтернет-банкінгу. Треба авторизуватися та зайти у профіль. Рахунок для поповнення буде відображений автоматично. Треба лише підтвердити переказ. Для цього слід вказати смс-код.

Через електронний гаманець

Такі популярні у минулому електронні гаманці як Вебмані, Ківі та Яндекс сьогодні недоступні в Україні. Клієнтам БК Паріматч для оплати пропонується лише AdvCash. Для здійснення депозиту треба:

Гроші зараховуються протягом декількох секунд.

Сторінка входу в обліковий запис Parimatch на екрані комп'ютера

Чому я не можу поповнити рахунок

На перший погляд, поповнити Парі матч дуже легко, однак чимало гравців стикаються при внесенні депозиту з труднощами. Частіше за все причиною затримки є технічні проблеми та неуважність клієнтів. Ще одна причина — недостатньо коштів на рахунку, перевищений ліміт інтернет-транзакцій, помилка при введенні реквізитів.

Якщо відвідувач намагається поповнити рахунок з картки іншої людини, транзакція буде заблокована. Слід враховувати, що платежі на сайті БК Паріматч доступні лише повнолітнім. Якщо відвідувач не досяг 21 року, то гравець не зможе поповнити рахунок.

При виникненні труднощів у будь-якому разі рекомендується звернутися до саппорту. Оператори допоможуть розв’язати проблему, підкажуть рішення та наддадуть відповіді на питання. Технічна підтримка доступна 24/7.

Корисні поради

Треба пам’ятати, що у цілях безпеки вивід грошей доступний тим самим методом, який використовувався до депозиту. Тому обираючи платіжний засіб треба впевнитись, що майбутній кешаут буде доступним та зручним. Ще декілька порад та правила здійснення фінансових транзакцій:

Рекомендується зберігати чеки за фінансові транзакції. Вони надсилаються в електронному вигляді на вказаний емейл. У разі виникнення проблем можна буде повідомити номер переказу та час транзакції. Ні в якому разі не слід вносити депозит коштом кредитних грошей чи взятих у борг.

Яскраві слот-машини Pragmatic Live в ігровому лобі

FAQ

❔ Яку комісію за поповнення стягує Паріматч?

👉 Внесення депозиту відбувається без сплати комісії з боку букмекерської контори.

❔ Чи можна поповнити рахунок з картки іншої людини?

👉 Ні. Фінансові транзакції допускаються лише з рахунку, який належить гравцю.

❔ Як поповнити Паріматч на 10 грн?

👉 Щоб покласти на рахунок 10 грн, треба скористатися електронним гаманцем Advcash.

❔ Яка мінімальна сума депозиту?

👉 Мінімальний внесок — 1 долар. В Україні це еквівалент 20 грн.

❔ При поповненні гроші не були зараховані. Що робити?

👉 Звернутися по допомогу до операторів технічної підтримки. Саппорт працює цілодобово.

❔ Як швидко зараховуються гроші?

👉 При поповненні кошти зараховуються миттєво. Час очікування — 1-5 хвилин. Якщо кошти не надійшли на рахунок, треба звернутися для техпідтримки.

❔ Чи можна поповнити рахунок Паріматч через онлайн банкінг?

👉 Так, українські беттери можуть внести депозит за допомогою мобільного застосунку Приват 24 та Монобанк. Зарахування відбувається миттєво.

❔ Чи можна поповнити рахунок, використовуючи дзеркало Паріматч?

👉 Так, здійснення платежів доступне у будь-якій версії закладу. Транзакції проводяться у десктопному та мобільному сайті, за допомогою дзеркала та у застосунку.

Встигніть виграти 150000 грн на подарунки близьким! Брати участь
Візьми участь у нашому новому турнірі в онлайн казино Parimatch Брати участь
Приймай участь у нашому новому турнірі в онлайн казино Parimatch Брати участь